tel. 68 453-34-03
(kliknij aby zadzwonic)

Dla lekarzy

PRACA W DEN-MED

Masz do zaoferowania bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe? Myślisz o związaniu swojej kariery z prężnie rozwijającym się Centrum Stomatologii?

Chciałbyś/abyś pracować w zespole najlepszych specjalistów? Lubisz podejmować nowe wyzwania?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię do zasilenia zespołu Den-med. W naszym centrum stomatologii Den Med jest jeszcze sporo miejsca dla lekarzy, a gwarantujemy, że w naszym zespole poczujesz się doskonale!

Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kontakt@stomatologiadenmed.pl

 

WSPÓŁPRACA Z DEN-MED

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że trafiają do Państwa pacjenci ze szczególnie trudnymi przypadkami. Twojemu Pacjentowi potrzebna jest endodoncja mikroskopowa, a Ty nie dysponujesz takim sprzętem? Nie szkodzi – zadbaj o jego komfort i zdrowe zęby z naszą pomocą.Nowoczesne leczenie endodontyczne w Den Med. To ogromna szansa dla lekarzy, tak dla nas jak i dla Państwa!

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, wsparcia, rady w takich przypadkach – polecamy się do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę – dzięki naszemu najnowocześniejszemu sprzętowi i wieloletniej praktyce, nasi lekarze pomogą nawet w najtrudniejszych przypadkach.

W trosce o dobro wszystkich pacjentów, jesteśmy skłonni do współpracy w przypadku trudnych przypadków bądź takich sytuacji w których posiadany przez Państwa sprzęt nie pozwala na kompleksowe wyleczenie zęba. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że naszym celem nie jest w żadnym wypadku „wykoszenie konkurencji’ – jesteśmy w pełni świadomi tego, że pracy wystarczy dla Nas wszystkich :-)

Zapraszamy do kontaktu.