tel. 68 453-34-03
(kliknij aby zadzwonic)

Współpraca z nami w zakresie endodoncji

 

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie leczenia endodontycznego.

Posiadamy pełne oprzyrządowanie: aparaturę do wykonywania cyfrowych zdjęć rtg przylegających jak i pantomograficznych oraz mikroskop Zeiss, endometry, kątnice endodontyczne, urządzenia do termicznej kondensacji gutaperki. Dzięki temu, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu lekarzy notujemy wiele sukcesów w obrębie leczenia kanałowego przypadków trudnych i powikłanych, takich jak kanały silnie zakrzywione, zobliterowane, pozostawione w kanałach narzędzia, perforacje. Współpraca z nami zapewni bezpieczne i kompleksowe leczenie Państwa pacjentom.

Wiele gabinetów już kieruje do nas pacjentów z podobnymi komplikacjami. Skierowani pacjenci po przeprowadzonym leczeniu endodontycznym, zakończonym wypełnieniem kanałów oraz zaopatrzeniem ubytku cementem tymczasowym, powracają do swoich gabinetów na odbudowę i dalsze leczenie. Z uwagi na kwestię jednoznacznej odpowiedzialności za przeprowadzenie leczenie sugerujemy przeprowadzenie kompletnego leczenia kanałowego, nie mogąc jednocześnie podjąć się czynności jednostkowych takich jak udrożnienie pojedynczych kanałów czy też usunięcie złamanych narzędzi.

Współpraca z nami to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zachęcamy do współpracy, jeśli nasza propozycja wydaje się Państwu korzystna.

Dodatkowych informacji możemy udzielić drogą telefoniczną lub mailową.