tel. 68 453-34-03
(kliknij aby zadzwonic)

Jak dojechać

Nasze Centrum Stomatologiczne zlokalizowane jest w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. Można do Nas bez problemu dojechać zarówno samochodem, jak i autobusem (nawet z najodleglejszych części miasta).

Centrum Stomatologii Den Med mieści się w budynku handlowo-usługowym przy ulicy Łużyckiej 17. Przed budynkiem znajduje się duży bezpłatny parking, gdzie będzie można nieodpłatnie pozostawić samochód na czas wizyty w gabinecie dentystycznym.  Sam Gabinet znajduje się na poziomie 0 (parter) budynku, tuż za wejściem po lewej stronie.

Podróż autobusem

Jeśli wybiorą Państwo podróż autobusem, możliwe będzie skorzystanie z autobusów linii nr 7, 10, 14 oraz 44. Można skorzystać z dwóch przystanków autobusowych, na których należy wysiąść (w zależności od tego z której części miasta będą Państwo dojeżdżać).

Dla tych z Państwa, którzy jadą od strony Centrum (Dworzec PKP, ul. Wrocławska, ul. Dąbrówki) będzie to przystanek nr 255 zlokalizowany przy Łużyckiej po stronie Gabinetu Den Med. Aby dotrzeć do gabinetu należy się cofnąć w stronę centrum około 200 metrów.

Ci z Państwa, którzy jadą od drugiej strony (Kościół pw. Ducha Świętego, ul. Zawadzkiego Zośki, ul. Wyszyńskiego) będzie to przystanek nr 226 zlokalizowany po przeciwnej stronie ulicy. Aby dojść do gabinetu należy pokonać przejście dla pieszych i zejść specjalnym podejściem pod budynek Centrum Den Med.

Podróż autem