tel. 68 453-34-03
(kliknij aby zadzwonic)

Uwaga KONKURS

Chcielibyśmy namówić Państwa do wakacyjnych wspomnień. Odwiedziliście ciekawe i piękne miejsca? Przeżyliście latem wyjątkowe chwile?

Chcielibyśmy zobaczyć, ile radości sprawiły Wam te beztroskie wakacyjne dni.

Centrum stomatologii Den-med ogłasza konkurs na

NAJBARDZIEJ PROMIENNY WAKACYJNY UŚMIECH.

Prosimy w terminie do 30.09.16 przesyłać do nas w formie elektronicznej na adres email: kontakt@stomatologiadenmed.pl zdjęcia własnych, słonecznych, wakacyjnych uśmiechów z dopiskiem ?PROMIENNY UŚMIECH Z WAKACJI?.

Wszystkie przesłane zdjęcia zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB. Dlatego też do zdjęcia prosimy załączyć zgodę na wykorzystanie Państwa wizerunku, według załączonego wzoru.

Rozstrzygnięcie konkursu 1.10.2016. Komisja konkursowa przyzna nagrodę główną    w postaci szczoteczki elektrycznej Oral-B PRO 6000 oraz dwa wyróżnienia w postaci zestawów szczoteczka manualna i pasta do zębów Oral-B. Gorąco zachęcamy do udziału.

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu jest Centrum Stomatologii Den Med. w Zielonej Górze  (zwane dalej organizatorem).
 2. Konkurs trwa od 08.09.2016 do 30.09.2016.
 3. W konkursie udział może wziąć każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca w serwisie społecznościowym Facebook konto oznaczone imieniem i nazwiskiem.
 4. Celem konkursu jest promowanie profilaktyki stomatologicznej oraz Centrum Stomatologii Den Med.
 5. Zadanie konkursowe polega na nadesłaniu zdjęcia zgodnego z tematem konkursu.
 6. Opublikowanie postu w poście konkursowym oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 7. W konkursie nagrodzone zostaną 3 osoby.
 8. Zwycięzcami zostaną osoby, których zdjęcia zostaną ocenione jako najlepsze lub najciekawsze przez Jury powołane przez organizatora.
 9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej do dnia  1 października 2016 roku.
 10. Komisja konkursowa przyzna nagrodę główną w postaci szczoteczki elektrycznej Oral-B PRO 6000 oraz dwa wyróżnienia w postaci zestawów szczoteczka manualna i pasta do zębów Oral-B.
 11. Nie ma możliwości zamiany nagrody na równowartość pieniężną.
 12. Decydując się na udział w konkursie, uczestnik jednocześnie zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska na liście zwycięzców, która będzie opublikowana na FanPage Den Med. oraz na stronie internetowej.
 13. Wszelkich dodatkowych informacji w imieniu organizatora udziela koordynator – agencja marketingowa Messi Design. Adres email do kontaktu: kontakt@stomatologiadenmed.pl

 

Zgłoszenie do konkursu