Dla lekarzy

 

PRACA W DEN-MED

Masz do zaoferowania bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe? Myślisz o związaniu swojej kariery z prężnie rozwijającym się Centrum Stomatologii?

Chciałbyś/abyś pracować w zespole najlepszych specjalistów? Lubisz podejmować nowe wyzwania?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię do zasilenia zespołu Den-med. W naszym centrum stomatologii Den Med jest jeszcze sporo miejsca dla lekarzy, a gwarantujemy, że w naszym zespole poczujesz się doskonale!

Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kontakt@stomatologiadenmed.pl

WSPÓŁPRACA Z DEN-MED

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że trafiają do Państwa pacjenci ze szczególnie trudnymi przypadkami. Twojemu Pacjentowi potrzebna jest endodoncja mikroskopowa, a Ty nie dysponujesz takim sprzętem? Nie szkodzi – zadbaj o jego komfort i zdrowe zęby z naszą pomocą.Nowoczesne leczenie endodontyczne w Den Med. To ogromna szansa dla lekarzy, tak dla nas jak i dla Państwa!

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, wsparcia, rady w takich przypadkach – polecamy się do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę – dzięki naszemu najnowocześniejszemu sprzętowi i wieloletniej praktyce, nasi lekarze pomogą nawet w najtrudniejszych przypadkach.

W trosce o dobro wszystkich pacjentów, jesteśmy skłonni do współpracy w przypadku trudnych przypadków bądź takich sytuacji w których posiadany przez Państwa sprzęt nie pozwala na kompleksowe wyleczenie zęba. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że naszym celem nie jest w żadnym wypadku „wykoszenie konkurencji’ – jesteśmy w pełni świadomi tego, że pracy wystarczy dla Nas wszystkich 

Zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z nami w zakresie endodoncji

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie leczenia endodontycznego.

Posiadamy pełne oprzyrządowanie: aparaturę do wykonywania cyfrowych zdjęć rtg przylegających jak i pantomograficznych oraz mikroskop Zeiss, endometry, kątnice endodontyczne, urządzenia do termicznej kondensacji gutaperki. Dzięki temu, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu lekarzy notujemy wiele sukcesów w obrębie leczenia kanałowego przypadków trudnych i powikłanych, takich jak kanały silnie zakrzywione, zobliterowane, pozostawione w kanałach narzędzia, perforacje. Współpraca z nami zapewni bezpieczne i kompleksowe leczenie Państwa pacjentom.

Wiele gabinetów już kieruje do nas pacjentów z podobnymi komplikacjami. Skierowani pacjenci po przeprowadzonym leczeniu endodontycznym, zakończonym wypełnieniem kanałów oraz zaopatrzeniem ubytku cementem tymczasowym, powracają do swoich gabinetów na odbudowę i dalsze leczenie. Z uwagi na kwestię jednoznacznej odpowiedzialności za przeprowadzenie leczenie sugerujemy przeprowadzenie kompletnego leczenia kanałowego, nie mogąc jednocześnie podjąć się czynności jednostkowych takich jak udrożnienie pojedynczych kanałów czy też usunięcie złamanych narzędzi.

Współpraca z nami to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zachęcamy do współpracy, jeśli nasza propozycja wydaje się Państwu korzystna.

Dodatkowych informacji możemy udzielić drogą telefoniczną lub mailową.

Praca w Den Med – Centrum Stomatologii

Masz do zaoferowania bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe?
Myślisz o związaniu swojej kariery z prężnie rozwijającym się Centrum Stomatologii?
Chciałbyś/abyś pracować w zespole najlepszych specjalistów?
Lubisz podejmować nowe wyzwania?
Jeśli tak, to zapraszamy Cię do zasilenia zespołu Den-Med.
Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kontakt@stomatologiadenmed.pl