Skip to content

Opinie naszych pacjentów To mówią klienci Den Med Zielona Góra

Zadowolenie pacjentów jest dla nas wyjątkowo ważne. Tylko ono stanowi wymiar skuteczności naszych działań. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii, także tych krytycznych.

 • 5 star review  Leczymy się z całą rodziną w Denmedzie od dłuższego czasu. Kiedy potrzebowaliśmy pomocy w nagłej sprawie została nam ona udzielona. To dla mnie ważne, że nie zostałam potraktowana jak ktoś anonimowy, kto musi czekać na wolny termin niezależnie od sytuacji. Zawsze jesteśmy traktowani serdecznie i z troską.

  thumbPatrycja Kruk
  27 września 2019

  5 star review  Od kilku lat chodze tu sciagac kamien. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wizyty mam srednio 3-4 razy w roku. Pani Higienistka zawsze bardzo dokladnie i bezbolesnie sciaga kamien. Na wizyte w godzinach popludniowych czeka sie okolo tygodnia. Na te do poludnia szybciej. Cena uslugi chyba niezmienna od kilku lat. Polecam

  thumbBrewi Samsung
  5 maja 2019

  5 star review  Witam . Bardzo miło miła i profesjonalna obsuga . Profesjonalny zabieg . PANI Monika NIE OCENIONA. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. 😉

  thumbPatryk Lyczko
  9 kwietnia 2019
 • 5 star review  jestem pacjentką u Pana Dawida Majowskiego wiele lat. Profesjonalizm i spokojna, miła atmosfera pozbawia mnie strachu przed dentystą. Dziękuję i polecam wszystkim.

  thumbBarbara Dobrowolski
  23 września 2020

  5 star review  The quality of services at the TOP level. Fully deserved 5 stars. Modern equipment and a nice team. Thanks to you, I can smile widely now - best regards

  thumbMrWelt3
  29 czerwca 2022

  5 star review  Duża dbałość o pacjenta. Przemiła atmosfera i profesjonalizm. Na pewno wrócę 😀

  thumbJagoda żołnierzczakiewicz
  25 lutego 2021
 • 5 star review  Jakość usług na TOP poziomie. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Nowoczesny sprzęt i przemiły zespół. Dzięki Wam mogę się teraz szeroko uśmiechać☺️ pozdrawiam

  thumbMrWelt3
  29 czerwca 2022

  5 star review  Kompleksowa pomoc w niecierpiacej zwłoki sprawie🙂 Polecam!

  thumbKatarzyna Jahołkowska
  16 kwietnia 2019

  5 star review  Професійно, добре, якісно. При недосконалому знанні мови не було непорозуміння в спілкування. Polecam

  thumbSvitlana Hadada
  23 lutego 2021
 • 5 star review  Leczymy się z całą rodziną w Den-Med od dłuższego czasu. Szczerze polecam dr Marka Korzeniewskiego, który jakość wykonanego zabiegu stawia zawsze na najwyższym poziomie i jest wart swej ceny! Zawsze jesteśmy traktowani serdecznie i z troską. Kiedy żona potrzebowała pomocy w nagłej sprawie została jej ona udzielona. 2godz. wizyta została wydłużona dwukrotnie by doktor mógł dokończyć zabieg należycie bez zbędnych komplikacji, gdzie wielu lekarzy, z którymi miałem styczność w przeszłości stawiali bardziej na ilość niż na jakość.

  thumbDawid Zientek
  8 października 2020

  5 star review  Super!

  thumbAnia Oksiak-Podboraczynska
  20 maja 2015

  5 star review  Bardzo miła atmosfera wszystko na wysokim poziomie wrócę i każdy kto się boi to tu niech przyjdzie a przestanie się bać

  thumbMariola Rybarczuk
  20 kwietnia 2021
 • 4 star review  Szybko i prawie bezboleśnie wyrwali moją wielką 8. Doktor Ibrahim to fachowiec. Minus za sprzęt do prześwietlenia który jest zepsuty.

  thumbA V
  22 września 2020

  5 star review  Polecam miejsce! Bardzo miła, wyrozumiała i profesjonalna obsługa. Udało mi się dostać tego samego dnia.

  thumbMałgorzata Kokorniak
  31 marca 2022

  3 star review  Chodzę prywatnie do denstysty, bo chcę mieć dobrze zrobione zęby. Dr Ibrahim powiedział mi, że mam próchnicę na 5 zębach, gdy poszłam do innej pani doktor powiedziała mi, że są to jedynie przebarwienia i nie ma potrzeby leczenia. Płacę nie małe pieniądze w tej klinice i liczyłam na fachowe ocenienie stanu moich zębów.

  thumbKasia 123
  1 marca 2022
 • 5 star review  Very nice atmosphere, everything at a high level I will come back and everyone who is afraid should come here and they will stop being afraid

  thumbMariola Rybarczuk
  20 kwietnia 2021

  3 star review  I go to a denstist privately because I want to have well-made teeth. Dr. Ibrahim told me that I had caries on 5 teeth, when I went to another lady, the doctor told me that it was only discoloration and there was no need for treatment. I pay a lot of money in this clinic and I counted on a professional assessment of the condition of my teeth.

  thumbKasia 123
  1 marca 2022

  5 star review  I recommend the place! Very nice, understanding and professional service. I was able to get in on the same day.

  thumbMałgorzata Kokorniak
  31 marca 2022
 • 3 star review  Ceny duże, a po robocie inna dentysta mi poprawiała

  thumbMarcin OnPrezes
  13 października 2021

  3 star review  The prices are high, and after work, another dentist corrected me

  thumbMarcin OnPrezes
  13 października 2021

  5 star review  Polecam ze szczerego serca!!! Szczególnie dla osób panicznie bojących się jakichkolwiek nawet najdrobniejszych zabiegów, którzy mają uraz po poprzednich specjalistach. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu oraz opieki lekarza dentysty w moim przypadku Pani Svitlany!!!! Do takiego dentysty chodzi się z uśmiechem na ustach.

  thumbAndżelika Falek
  10 lutego 2019
 • 5 star review  Polecam z całego serca. 6 latek chętnie przychodzi na kolejną wizytę. Zero płaczu czy strachu. Fantastycznie podejście do pacjenta zarówno ze strony Pana dentysty jak i Pani asystentki. Nie zamienię tej placówki na żadna inną.

  thumbZnana Znawczyni
  25 lutego 2021

  5 star review  Byłem dzisiaj u Pani stomatolog Gajova Svietlana. Poprawiała mi przedni ząb. Ponieważ sypało się stare wypełnienie z 2011 roku. Skromnie powiedziała, że cudów nie zrobiła. Bo mam pewne problemy. I nie jest tak jak trzeba zrobiony. Odpowiedziałem, że nie ważne. Ważne ,że jest. Po przyjściu do domu. Patrząc w lustro. Dostałem szoku. Tak pięknie wykonanego zęba jeszcze w życiu nie widziałem. Wielu tutaj lekarzy pracowało i pracuję. Ale to co Pani stomatolog potrafi. Wielki szacunek.

  thumbluki luki
  3 grudnia 2019

  5 star review  Polecam, polecam i polecać będę Pana Adama Nowickiego. Przecudowny człowiek, anioł. Człowiek, który jest pewny siebie w tym co robi, dzięki temu pacjent może czuć się bezpieczenie i w 100% zaufać. Ból w trakcie wizyty czy po wizycie - to naprawdę obce uczucie dla mnie.

  thumbŻłobek Pszczółka Miejsce Twórczej Edukacji
  9 grudnia 2020
 • 5 star review  Szczerze polecam Den-Med. Przemiła obsługa, Dr. Ibrahim wspaniały i przemiły fachowiec. Profesjonalna diagnostyka a koronka zrobiona w ekspresowym tempie

  thumbEdyta Kubas
  7 grudnia 2020

  5 star review  Centrum Stomatologiczny, Miła obsługa personelu, czysto,

  thumbSlawek Nóżka
  29 listopada 2017

  5 star review  Miałam w Denmedzie wykonany zabieg usunięcia zęba.Był to zabig bardzo trudny.Bardzo miło byłam zaskoczona , gdy następnego dnia otrzymałam telefon z Denmedu z zapytaniem o moje samopoczucie i stan po zabiegu.Serdecznie polecam.🙂🙂🙂🙂🙂

  thumbJustyna Kozioł
  2 października 2019
 • 5 star review  Professional and empathetic approach to the patient. We are always very satisfied with the clinic's services. Thank you

  thumbkamila welc
  5 sierpnia 2022

Bardzo miły i sympatyczny personel

Bardzo miły i sympatyczny personel. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy pana stomatologa. Wypełniono mi kanał za pomocą mikroskopu. Przez wzgląd na dużą ilość ubytków miałem do czynienia z wieloma gabinetami stomatologicznymi ale nigdy nie byłem leczony przy pomocy tak zaawansowanych i profesjonalnych narzędzi.

Paweł
pacjent
Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolony z leczenia

Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam tą przychodnię. Pani stomatolog pracująca w jednym z gabinetów naprawdę leczy bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Krzysztof
pacjent
Zielona Góra

Polecam

Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłem do tej przychodni. Śmiało powiem że jest to górna półka usług stomatologicznych. Polecam.

Mariusz
pacjent
Zielona Góra

Szczerze polecam

Trafiłam do tej przychodni ponieważ polecił mi ją znajomy, który leczy się w niej od kilku lat. Bardzo miły personel, profesjonalne podejście, ogromna wiedza połączona z umiejętnością jej wykorzystania w praktyce to cechy charakteryzujące zakład stomatologii rodzinnej w Zielonej Górze. Szczerze polecam.

Maja
pacjentka
Zielona Góra

WARTO – 100% profesjonalizm

 Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tej przychodni. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa lekarza prowadzącego sprawiła, że czułam się komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam wszystkim Den-med, a szczególnie tym którzy kiedykolwiek w przeszłości znajdując się na fotelu u lekarza dentysty doświadczyli przedmiotowego traktowania i uczucia, że tak naprawdę to nie ma dla ciebie czasu bo czeka kolejny pacjent. Sprawdźcie sami jaka jest różnica. WARTO – 100% profesjonalizm.
Magdalena
Zielona Góra

Przemiła obsługa

Trafiłam do tej kliniki przez przypadek, muszę przyznać, że jestem zachwycona podejściem personelu do pacjenta, obsługa PRZEMIŁA, PROFESJONALNA I CO NAJWAŻNIEJSZE SZANUJE CZŁOWIEKA !!! Od teraz będę naprawdę korzystać z ich usług.

Wioletta
pacjentka
Zielona Góra

Dziękuję

właśnie dzisiaj usunęłam swojego pierwszego zęba i przed zabiegiem wpadłam w histerię!!!!!!! ale dr Chirkou Ibrahim i hig.stom. Barbara Sobków byli dla mnie baaaaaaardzo cierpliwi i z to IM dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Przyjazna atmosfera

Muszę przyznać, że obsługa lekarska na bardzo wysokim poziomie, polecam z cała stanowczością ze względu na profesjonalną pracę pana stomatologa oraz przyjazną atmosferę, dziękuję.

Marek

Polecam wszystkim rodzicom

Byłam w Den Med z córką na przeglądzie. Zachęciło mnie to, że przegląd jest darmowy – to fajnie, bo nawet jak dziecka nic nie boli, zawsze można sprawdzić czy nic się tam nie dzieje. Lekarka (bardzo miła zresztą) znalazła dwa ubytki i oprócz tego zaproponowała lakowanie ząbków. Moja córka zakochała się w dentyście i teraz ciągle by chciała:) Polecam wszystkim rodzicom – bardzo przyjemna atmosfera i na prawdę mili dentyści.

Katarzyna Słowianowska
Zielona Góra

Polecam wszystkim

Super! świetna przychodnia i rewelacyjni dentyści 🙂 Poszłam z przerażeniem a wyszłam stamtąd szybciutko i ze zdrowym ząbkiem! Jak dla mnie rewelacja! Polecam wszystkim!

Kornelia Ostrowska

Super obsluga

Ja chodziłam przez pewien czas do Den-Medu super obsługa przestałam bać się dentysty ale zaproszenia na bezpłatne zabiegi oczyszczania nie dostałam szkoda ale i tak wybieram się na leczenie po długiej przerwie Pozdrawiam bardzo serdecznie

Beata
pacjentka

Świetnie wyposażony gabinet dentystyczny

Den Med zdecydowanie na plus 🙂 miła obsługa, fachowi dentyści, którzy potrafili wyleczyć mi zęby. No i ten gabinet – wow. Rzadko się zdarza, żeby gabinet dentystyczny był tak świetnie wyposażony. Polecam i jednocześnie pozdrawiam cały personel 🙂 Paweł

Paweł
pacjent

bardzo polecam Den Med

Muszę przyznać, że początkowo miałam duże wątpliwości przed pójściem do Den-Medu, wydawało mi się że będzie tu bardzo drogo, a dentyści nastawieni tylko na kasę. Ale byłam w błędzie! Trafiłam do nich, bo musiałam, ból w zębie był straszny i nie miałam wybór. Okazało się, że w Den Medzie pracują bardzo mili i fachowi dentyści, którzy potrafią pomóc i robią to z uśmiechem na ustach. Gabinet świetnie wyposażony, a ceny nie takie straszne, jak myślałam, w sumie to normalne ceny jak na Zieloną Górę. Także bardzo polecam Den Med 🙂

Marika
pacjentka

Bardzo miła obsługa

Chodzę do Den Medu sama i ze swoim 9-letnim dzieckiem i zdecydowanie polecam. Bardzo miła obsługa, profesjonalne leczenie i świetnie wyposażony gabinet. Dentysta zawsze cierpliwie odpowiada na pytania mojego dziecka. Już od kilku lat chodzę tylko do Den Medu i nie zamienię go na nic innego. Pozdrawiam cały personel 🙂

Aleksandra

Polecam każdemu

Bardzo mocno polecam gabinet Den Med! Trafiłam tu z okropnym bólem zęba i zostałam super potraktowana. Dentyści nie tylko fachowi i profesjonalni, ale tak po ludzku mili i sympatyczni 🙂 Teraz chodzę tylko do Den Medu. Polecam każdemu 🙂

Basia

Zachęcam serdecznie

Zachęcam serdecznie, bardzo przyjazna dzieciom obsługa i miejsce, atmosfera prawdziwie domowa 🙂

Karolina

Super obsługa

Super obsługa, wszyscy bardzo mili i serdeczni. Jeden minus: zbyt duża częstotliwość odchodzenia lekarzy. Leczę się już tam 6 lat a już 3 moich lekarzy prowadzących odeszło

Ania

POLECAM

Polecam doktor Oleksiejuk – jest bardzo delikatna i rozumie potrzeby pacjenta:) Gdy siedziałam na fotelu, nawet borowanie okazało się mniej straszne niż zwykle. Warto wybrać się do Den Medu – tam leczą lekarze z powołaniem i zrozumieniem dla pacjenta, nie tylko byle zarobić jak gdzie indziej. POLECAM!

Marcelina

Doktora Chirkou Ibrahim mogę polecić z czystym sumieniem. Wcześniej bywałem w wielu gabinetach, ale z żadnego nie byłem do końca zadowolony. Zawsze musiałem wrócić na poprawkę. Żeby nie było, nie poszedłem tylko raz do tego dentysty i już go wychwalam. Leczę się u niego już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony, do tej pory żadnej poprawki nie było. Co do samego gabinetu, obsługa jest bardzo miła, sprzęt jest nowy, nawet gdybym chciał to nie mogę im nic zarzucić.

Paweł

Pełny profesjonalizm!

Pełny profesjonalizm! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo nowoczesny! Warto iść Jeśli lubisz rzeczy zrobione raz a dobrze to do DEN MED doktor Anna Połozowska stomatolog nad wyraz uczciwy a to bardzo rzadka w tych czasach cnota. Leczy się rónież moja żonka u pani doktor same SUPERLATYWY . Gorąco polecam i zachęcam wszystkich do DEN MED którzy się jeszcze nie zdecydowali !

Tomasz F.

GORĄCO POLECAM

Odwiedzam Den-Med jak się wczoraj okazało od 2004 r. i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Dziękuje Pani Doktor :)))))) Wspaniałe warunki. GORĄCO POLECAM :))) Stały pacjent

Mirek
 
Klient:Julia
Opinia:Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Zielonej Górze 🙂 miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Wyleczyli mi zęba, z którym męczyłam się od długiego czasu i spisałam go już na straty. Teraz chodzę tylko do den medu bo widać że znają się tu na swojej pracy i dobro pacjenta jest dla nich ważne 🙂 każdemu polecam tego dentystę z Zielonej Góry! 🙂
Klient:Katarzyna
Opinia:Z czystym sercem mogę polecić. Jestem po leczeniu kanałowy pod mikroskopem u dr Arkadiusza, i zajęło to 3 długie spotkania ale ząb uratowany. Profesjonalna obsługa w każdym calu, indywidualne podejście do pacjenta. I co najważniejsze: co ma się co bać 😉 Najlepszy gabinet w jakim kiedykolwiek byłam (a sporo odwiedziłam). 🙂
Klient:Wiola
Opinia:Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Wizyty u Pana dr Dawida i asystentki Pani Klaudi to czysta przyjemność. Polecam w 100%
Klient:TADEUSZ
Opinia:Mogę polecić , pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta. Wizyty u Pana dr Dawida i asystentki Pani Klaudii to czysta przyjemność. Polecam.
Klient:TADEUSZ
Opinia:Mogę polecić , pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta. Wizyty u Pana dr Dawida i asystentki Pani Klaudii to czysta przyjemność Polecam.
Klient:Gosia
Opinia:Wspaniała obsługa i wspaniałe panie dentystki. Wszyscy bardzo mili. Moje dziecko czuje się tam wspaniale, wręcz nie moze sie doczekac wizyty 🙂
Klient:Monisia
Opinia:Pierwszy raz byłam w Den Medzie i muszę przyznać, że jest naprawdę ok. Rwałam ząb – szóstkę z mega zakrzywionymi korzeniami i nie dość, że nic nie czułam, to jeszcze później nic mnie nie bolało. Jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam
Klient:Agnieszka
Opinia:Bardzo profesjonalna i sympatyczna opieka stomatologiczna. Polecam i dla dla dzieci i dorosłych.
Klient:Kaśka
Opinia:Zdecydowanie polecam: pełne życzliwości podejście do pacjenta, najlepszy stomatolog w Zielonej Górze, wykonywałam tam leczenie kanałowe, czas oczekiwania skrócony do minimum, maja bardzo profesjonalny sprzęt!
Klient:Magdalena
Opinia:Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy dentysta w Zielonej Górze. Chodzę tam od ponad dwóch lat ijestem mega zadowolona! Wszystko jest na miejscu, nie trzeba nigdzie latać. Obsługa i sprzęt na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś szuka stomatologa w Zielonej Górze to zdecydowanie polecam! Zwłaszcza młode panie doktor! Są super!
Klient:Beata
Opinia:Zdecydowanie polecam Pana Dawida i asystentkę Panią Klaudie profesjonalizm i miła atmosfera bez bólu co najważniejsze.
Klient:Paulina
Opinia:Gdy byłam młodsza nie miałam szans,żeby ktoś dbał o moje zęby na takim poziomie. Dlatego mój uśmiech pozostawia dziś dużo do życzenia. Jednak pani dentystka w Den-Medzie powiedziała,że nie wszystko stracone. Nie tylko patrzyła na konkretny problem, z którym przyszłam. Popatrzyła na mój uśmiech i powiedziała, jak moglibyśmy go zmienić 🙂
Klient:mariusz p
Opinia:rewelacja polecam fajne zniżki na falubaz super obsługa fachowość w leczeniu
Klient:Elżbieta
Opinia:Pani doktor Donata Oziemczuk super lekarz . Polecam !!! młodziutka ,dokładna informuje pacjenta co będzie się działo . I najważniejsze jak się boisz to masz załatwione wybije każdemu przerażenie i stracha z głowy. Jeżeli chodzi o cennik jest nie drogo. Den – Med najlepsza poradnia w Zielonej Górze. Dbają o pacjenta, kulturalna miła obsługa.Tak jak państwo polecacie swoich lekarzy, tak ja polecam swoją Panią doktor Donatę Oziemczuk z hig.stom. Pauliną Hybel . pozdrawiam
Klient:Paweł
Opinia:Nigdy wcześniej nie spotkałem się z osobnym gabinetem higieny w przychodni stomatologicznej. Dotąd wszystkie zabiegi wykonywał u mnie zawsze lekarz. Co do zabiegu wykonanego przez panią higienistkę nie mam jednak żadnych zastrzeżeń. Został wykonany z najwyższą dokładnością. Poświęcono mi dużo czasu a cena całego pakietu wraz z piaskowaniem i fluoryzacją okazała się bardzo korzystna. Dla mnie same plusy.
Klient:Elżbieta
Opinia:Całe życie bałam się dentysty. Wiosną przypadkiem trafiłam do Den-Medu do Pani dr Anny Zalas i Pani Basi Pierścińskiej. Bardzo sympatyczne i profesjonalne Panie. Przestałam się bać i już systematycznie odwiedzam gabinet. Wczoraj miałam wyrwany ząb, szybko i bezboleśnie. Gorąco polecam.
Klient:Mariola
Opinia:Gdy w rejestracji zaproponowano mi zabieg oczyszczania w gabinecie higienistki, miałam wątpliwości. Dotąd zawsze takie zabiegi wykonywał u mnie lekarz. Obawy były zupełnie niepotrzebne. Pani Dorota ? higienistka usunęła mi kamień i wykonała piaskowanie z wyjątkową starannością i delikatnością. Do tego jeszcze cena za usługę była niższa niż dotąd, gdy wykonywana była przez lekarza.
Klient:Ginewra
Opinia:Otrzymałam z Den-medu zaproszenie na bezpłatne zabiegi oczyszczania przez higienistkę. Miałam wątpliwości sądząc, że gdzieś za tym zaproszeniem musi być ukryty haczyk. W rejestracji otrzymałem wyjaśnienie, że takie zaproszenie otrzymują poczta pacjenci, którzy przez dłuższy okres nie odwiedzili gabinetu choć wcześniej odwiedzali go regularnie. Rzeczywiście zaniedbałem ostatnio wizyty u stomatologa. Zabieg wykonała u mnie przemiła pani higienistka. Moim zębom poświęciła dużo czasu, uwagi i dokładności. Zabieg wykonała bardzo profesjonalnie a przy okazji zasugerowała leczenie ubytków, które pojawiły się od czasu ostatniej wizyty u dentysty.
Klient:Paweł
Opinia:Wcześniej nie spotkałem się z osobnym gabinetem higieny w przychodni stomatologicznej. Dotąd wszystkie zabiegi wykonywał u mnie zawsze lekarz. Co do zabiegu wykonanego przez panią higienistkę nie mam jednak żadnych zastrzeżeń. Został wykonany z najwyższą dokładnością. Poświęcono mi dużo czasu a cena całego pakietu wraz z piaskowaniem i fluoryzacją okazała się bardzo korzystna. Dla mnie same plusy.
Klient:Paweł
Opinia:Witam już dwa razy robiłem leczenie kanałowe w Denmedzie i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kogo czeka tzw. kanałówka. Ja również miałem obawy ale okazały się nie potrzebne gdyż leczenie okazało się zupełnie bezbolesne. Bardzo profesjonalne a zarazem sympatyczne podejście do pacjenta co bynajmniej dla mnie jest dużym atutem. Także jak najbardziej polecam.
Klient:Roman
Opinia:Bardzo polecam wybór tej przychodni. Nie trzeba długo czekać na wizytę, lekarze i obsługa są bardzo przyjaźni, a ceny naprawdę przystępne. Chodzimy tam teraz z żoną i dziećmi.
Klient:Gosia
Opinia:Jestem bardzo zadowolona z pracy pana doktora Ibrahim Chirkou mialam wybielane zeby i robioną kotone na jedynce .Efekt konciwy piewsza klasa 🙂 miszczostwo swiata 🙂 dziękuję jeszcze raz
Klient:Przemek
Opinia:Byłem pacjentem bardzo miłej pani higienistki,która profesjonalnie podeszła do mojego uzębienia, kamień został usunięty w pakiecie została wykonana fluoryzacja i piaskowanie.Uzyskałem również porady jak powinienem dbać o higienę jamy ustnej z moimi problemami.Ogólnie mówiąc bardzo miłe podejsie do pacjenta już od pani z recepcji .Wiec z mojej strony jak najlepsze wrażenie i serdecznie polecam .
 
Klient:Julita
Opinia:Polecam ten gabinet. Profesjonalne, bezboleśnie