Skip to content

DENTYSTA STOMATOLOGIA DENMED jesteśmy przychodnią specjalistyczną oferującą usługi na najwyższym poziomie, dbamy o to by nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo

Kim jesteśmy?

Centrum Stomatologii Den-med w Zielonej Górze jest przychodnią specjalistyczną. Od 2003 roku oferujemy naszym pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. W codziennej pracy szczególny nacisk przykładamy do dwóch jej aspektów: najwyższego poziomu oferowanych usług i komfortu naszych pacjentów.
Dokładamy wszelkich starań, aby poziom specjalistycznego wyposażenia, wybór najlepszych metod oraz kompetencje personelu medycznego były gwarantem leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie.

Ponadto wiele wysiłku wkładamy w to, aby każdy z pacjentów czuł się potraktowany indywidualnie, ze zrozumieniem i serdecznością. Szanujemy Państwa czas. Pracujemy w systemie dwuzmianowym od 8.00-20.00. Prosimy umawiać się w dogodnym dla siebie terminie, który zawsze telefonicznie potwierdzamy. Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie godzin umówionych wizyt i unikanie spóźnień. Staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy a otoczenie, w którym pacjenci go spędzają, jak najbardziej przyjazne

W maju ubiegłego roku obchodziliśmy dziesięciolecie istnienia Den-medu. Pracujemy razem od lat. Niektórzy od pierwszego dnia, inni od początku swojej drogi zawodowej. Dzieci nam wyrosły. Rozrósł się też nasz zespół. Przychodzimy tu każdego dnia dla uśmiechów naszych pacjentów. Dla uśmiechu satysfakcji ze zwycięstwa odniesionego nad wieloletnim lękiem przed dentystom. Uśmiechu mamy dumnej ze swego małego, dzielnego pacjenta. Oraz dla błysku zachwytu nad urodą, którą udało się wydobyć. Dziękujemy za każdy powierzony i darowany nam przez Państwa uśmiech.

 

Co nas wyróżnia?

 

 • JEDEN STOMATOLOG PROWADZĄCY

  Stomatolog prowadzący zawsze omawia przebieg leczenia oraz jeśli istnieje taka konieczność kieruje swojego Pacjenta na specjalistyczne konsultacje. Dzięki temu nasi Pacjenci czują się zawsze komfortowo a leczenie przebiega szybko i profesjonalnie.

 • GWARANCJA CENY

  W przychodni Den-med zawsze przeprowadzamy wstępną kalkulację leczenia stomatologicznego, dzięki temu nasi Pacjenci znają szczegółowy plan i koszty wizyt. Zapewniamy również możliwość regulowania należności za pomocą kart płatniczych i korzystania z systemu ratalnego.

 • NOWOCZESNY SPRZĘT DENTYSTYCZNY

  Nasze gabinety wyposażone są w specjalistyczne urządzenia, dzięki którym leczenie przebiega precyzyjnie i bezbłędnie. Każdy dentysta naszej przychodni korzysta z najnowocześniejszego sprzętu by jakość świadczenia naszych usług była na najwyższym poziomie.

 • ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

  Pacjenci przychodni Den-med mają do dyspozycji zespół . Stomatolog prowadzący zawsze może zasięgnąć porady dentysty o danej specjalności. Pozwala to bez wychodzenia z fotela dentystycznego konsultować każdy aspekt leczenia. Każdy nasz stomatolog to ekspert w swojej dziedzinie.

 

Nasze priorytety

 

 • BEZPIECZEŃSTWO

Bezwzględnie dbamy o bezpieczeństwo własne i naszych pacjentów. Zawsze, gdy to tylko możliwe używamy materiałów jednorazowych a odpady medyczne przekazujemy do specjalistycznej utylizacji. Stosujemy płyny do dezynfekcji narzędzi o najwyższej wydajności. Wszystkie, nawet najdrobniejsze przyrządy każdorazowo przechodzą sterylizację pakowane w osobne pakiety, które otwierane są bezpośrednio przed zabiegiem. Skuteczność sterylizacji regularnie monitorujemy za pomocą odpowiednich testów.

W rentgenodiagnostyce stosujemy nowoczesne urządzenia, które emitują minimalne dawki promieniowania.

 • NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG

Dokładamy wszelkich starań, aby poziom specjalistycznego oprzyrządowania, wybór najlepszych metod oraz kompetencje personelu medycznego były gwarantem leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni w wyposażenia naszych gabinetów. Dysponujemy aparatem do zdjęć panoramicznych i radiowizjografią, która wykonuje cyfrowe zdjęcia rtg. Pracujemy z użyciem wysokiej klasy mikroskopu Zeiss i szeregu drobniejszego sprzętu do precyzyjnego leczenia kanałowego.

Praca w systemie ?na cztery ręce?, w dwuosobowych, stałych zespołach lekarz-asystentka stomatologiczna pozwala przeprowadzić leczenie szybciej, skuteczniej i bardziej komfortowo dla samego pacjenta.

 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Szanujemy Państwa czas. Pracujemy w godzinach od 8.00-20.00. Pozwala to każdemu umówić się w dogodnej dla siebie porze. Wyznaczone terminy zawsze telefonicznie potwierdzamy. Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie godzin umówionych wizyt i unikanie spóźnień.

Staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy a otoczenie, w którym pacjenci go spędzają, jak najbardziej przyjazne. Do dyspozycji najmłodszych pozostaje kącik z zabawkami a tych dzielnych i najdzielniejszych zawsze nagradzamy upominkiem. Starszym proponujemy ciepłe napoje, świeżą prasę i dostęp do internetu przez WiFi. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za drzwiami gabinetów pozostawiamy prywatne telefony, własne problemy i negatywne emocje. Chcemy, aby każdy czuł się traktowany z serdecznością, najwyższym taktem i pełnym zrozumieniem. Prowadzenie leczenia przez jednego lekarza gwarantuje jego ciągłość i sprzyja budowaniu w gabinecie atmosfery zaufania.